КАЛЕНДАР ДИКИХ ДУШ

ЦИФРОВІ ТЕАТРАЛЬНІ РЕЗИДЕНЦІЇ

▶ ДИВИТИСЯ ТРЕЙЛЕР
КАЛЕНДАР ДИКИХ ДУШ
Le Calendrier de l'Avent de Dyki Dushi
ДАТА ВИХОДУ: 1 ГРУДНЯ 2020 РОКУ - 24 ГРУДНЯ 2020 РОКУ
ЧАС: 13:00 ЩОДНЯ
КРАЇНА: УКРАЇНА-ШВЕЙЦАРІЯ
ФОРМАТ: КОРОТКОМЕРТАЖНІ ТЕАТРАЛЬНІ ЕПІЗОДИ
ТРИВАЛІСТЬ: 10 ХВИЛИН
РЕЖИСЕРКА: МАДЛЕН БОНГАРД
КАСТ: МАДЛЕН БОНГАРД, ТОМАС КОХЛЕР ...
КОМАНДА: ГОГОЛЬFEST Лабораторія з пошуку цифрових рішень, театральна компанія "CIE DYKI DUSHI"
ПАРТНЕРИ: Loterie Romande Vaud, the Canton of Vaud, містом Егль, містом Мутьє, the Jan Michalski Foundation, the Sandoz Foundation, the Ernst Göhner Foundation and the Migros Cultural Percent.
ПРО ЩО "КАЛЕНДАР ДИКИХ ДУШ":
На межі між реальним і прекрасним, повсякденним життям і театром, шоу схоже на казку.
Головний оповідач ділиться з глядачами своїми роздумами про життя, в оригінальному перечитуванні «Лебединої пісні» Антона Чехова. Голос асоціюється з образами його колег по роботі, які занурені у вигадану гру в карти, де головні герої повинні створювати персонажів та історії, щоб рухати своїх пішаків вперед.

Шоу онлайн?
Поєднуючи кіно та сценічне мистецтво, ми переформатовуємо відеоконференції, щоб перетворити основні обмеження ізоляції та віртуалізації світу на виклик: бути більш зануреними у свої тіла, свої почуття, дихання, уяву — і перш за все для себе та інших! Приєднуйтесь до нас для цього унікального досвіду, який є визнанням любові до театру та життя!

Проєкт об'єднує митців, особливо тих, хто перебуває в процесі професійної інтеграції.
Створене мультидисциплінарною командою, це шоу складається в основному з молодих артистів: хоча ситуація може здатися складною, мета полягає в тому, щоб дати їм змогу зберегти жагу творчості і підтримати їх професійну інтеграцію...